Endring etter KM for barn og ungdom Hedmark 2017
Dette er den siste turneringen.

Klasse Mikroputt
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
16 +7 Jørgen Frøisland, Horten 73 +10 *20-19-13-11-10
36 +6 Theodor Henriksen, Kongsvinger 57 +5 16-14-11-*10-6
59 +22 Oskar Østenheden, Greveløkka 44 +10 15-12-*10-7
Morten Wahlberg Hansen, Greveløkka 22 +10 *10-7-5
Robin strandenes Rusten, Greveløkka 16 +10 *10-6
Jonas Solbakken, Hamar 27 +10 *10-9-8
Kiyan Movassi, Greveløkka 15 +10 *10-5
Nicolai Frøyshov, Hamar 25 +10 15-*10
Kristian Viken, Hamar 19 +10 *10-9
Nicolas Heimdal, Nord-Odal 17 +10 *10-7
NY Lars Ystad-Deglum, Greveløkka 10 +10 *10
NY Eirik Østby-Deglum, Greveløkka Sk 10 +10 *10
NY Even Østby-Deglum, Greveløkka Sk 10 +10 *10
NY Oscar Bru Flensborg, Greveløkka Sk 10 +10 *10
NY Anders Finnstun, Greveløkka SK 20 +20 *20
Klasse Miniputt
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
12 +3 Emil Christopher Wilberg, Kongsvinger 80 +2 19-17-17-17-*10
23 +18 Lars Håvard Skuggerud Dahl, Hamar 68 +20 *20-18-15-15
33 +10 Sivert Olai Øye, Gjøvik 57 +10 19-17-11-*10
50 +22 Selma Marie Ursin af Sandeberg, Kampen 43 +10 18-*10-10-5
65 +35 Cay Daniel Langeid, Nord-Odal 36 +10 *10-10-8-8
NY Elias Saeedi, Greveløkka 10 +10 *10
Sigurd Rud Finnstun, Greveløkka 24 +10 14-*10
NY Eivind Hagen, Greveløkka 10 +10 *10
Alexander Tandberg , Greveløkka 23 +10 13-*10
NY Johannes Bendik Bringeland Bye-Johnsen, Steinerskolen 10 +10 *10
Klasse Lilleputt
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
12 +2 Ibragim Madagov, Greveløkka 70 +10 20-19-11-*10-10
15 +7 Fredrik Østlie Pettersen, Hamar 60 +10 20-15-15-*10
20 +29 Noah Myklebust Christensen, Lillehammer 55 +20 *20-18-17
26 +16 Ivar G. Hatterud, Gjøvik 47 +10 15-13-*10-9
50 +27 Vebjørn Bergan, Hamar 35 +10 13-12-*10
65 +36 Mattis Gammelmo Wiksén, Greveløkka 29 +10 *10-10-9
82 +19 Ledion Berisha, Hamar 23 +10 13-*10
Anine Bøvolden Nerland, Greveløkka 16 +10 *10-6
Aurora Røste, Greveløkka 17 +10 *10-7
NY Sondre Røste-Kise, Hamar 10 +10 *10
Franciszek Stosik, Hamar 15 +10 *10-5
Klasse Kadett
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
3 +1 Andreas Thorsen Lie, Kongsvinger 77 +10 20-17-15-15-*10
5 +6 Espen Nordby, Hamar 64 +10 20-17-17-*10
16 +30 Oliver Opseth, Hamar 40 +20 *20-20
NY Arijanit Berisha, Hamar 10 +10 *10
NY Tobias Nerland, Hamar 10 +10 *10
Klasse Ungdom
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
5 NY Erlend Reigstad, Hamar 20 +20 *20