Endring etter Oslomesterskapet for barn og ungdom 2019
Dette er den siste turneringen.

Klasse Mikroputt
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
39 +1 Fredrik Elsness, OSSU 59 +4 15-14-13-*10-7
48 +8 Lauritz Nissen Hellerud, 1911U 50 +5 15-*10-10-8-7
62 +8 Eskil Reikvam Briseid, 1911U 44 +5 14-*10-10-5-5
62 +8 David Myrseth Nilsen, Vålerenga 44 +5 12-11-*10-6-5
65 +14 Vemund M. Falkum, Dragulf Oslo 43 +10 12-11-*10-5-5
69 +32 Håvard Haug, Dragulf Oslo 40 +20 *20-20
69 +16 Leonard Horsfjord Glomnes, Dragulf Oslo 40 +10 16-*10-9-5
69 +16 Riccardo Daniele Piacquadio, 40 +10 13-11-*10-6
76 +21 Vetle Killie Kristiansen, Vålerenga 39 +10 12-*10-7-5-5
77 +2 Na-Uy Nguyen, Stjernen 38 +5 11-*10-7-5-5
81 +20 Fridtjof Wildhagen, Nordstrand 36 +10 12-*10-9-5
81 +20 Linnea Reinfjord Lindholm, Dragulf USK 36 +10 11-*10-5-5-5
84 +17 Vetle Rennan, Nordstrand 35 +10 *10-8-7-5-5
84 +17 Emthe Solskinnsbakk, Stjernen 35 +10 15-*10-5-5
89 +12 Adrian Jeppsson Berg, OSSU 33 +10 17-*10-6
91 +10 Magnus Kimsaas, 1911U 32 +10 14-*10-8
91 +10 Jacob Worm-Muller, Dragulf Akershus 32 +5 *10-7-5-5-5
94 +7 Halvor Zach Skauge, 1911U 31 +10 11-*10-5-5
94 +7 Tristan Mathias Holth Brække, Nordstrand 31 +5 *10-6-5-5-5
94 +7 Alec Bernhoftsen-Banks, Norstrand SKU 31 +5 *10-6-5-5-5
94 +7 Filip Myrseth Nilsen, Valerenga USK 31 +5 *10-6-5-5-5
100 +1 Trym Tveraabak, 1911U 30 +5 *10-5-5-5-5
100 +1 Theodor Engdal Jensen, 1911U 30 +5 *10-5-5-5-5
100 +1 Peter Worm-Muller, Dragulf Akershus USK 30 +10 *10-5-5-5-5
NY Adam Selvik, Bergens 10 +10 *10
Amar Jukovic, Haugerud 27 +10 17-*10
Phillip Greve-Isdahl Flaa, Dragulf Oslo 24 +10 *10-9-5
Aksel Johannes Sætnan Valio, 1911U 15 +10 *10-5
Sondre Sørebø, 1911U 23 +10 *10-8-5
Leandro Caruso Michel, 1911U 25 +10 15-*10
Lillebjørn Lhamo Olsen Aasberg, Vålerenga 25 +10 *10-5-5-5
NY Martin Gøbel, Nordstrand 10 +10 *10
Finn Magnus Kirkholt, Nordstrand 20 +10 *10-5-5
August Aarflot, 1911U 19 +10 *10-9
Alv Meland Tofte, Nordstrand 15 +10 *10-5
Yannis Pereira Seielstad, Vålerenga 15 +10 *10-5
NY Emil Gagnaire, Stjernen 10 +10 *10
Linus Astad, 1911U 20 +10 *10-10
Omid Fathirand, Haugerud 15 +10 *10-5
Sigurd Hove Hægeland, Dragulf Oslo 15 +10 *10-5
Nora Sørebø, 1911U 20 +10 *10-5-5
Sondre Skinlo Brodtkorb, Nordstrand 20 +10 *10-5-5
NY Leon Hiawata Tran, Kampen pBU 10 +10 *10
Sigurd Alsos, 1911U 28 +10 13-*10-5
NY Anea Sættan Valio, 1911U 10 +10 *10
Swetcha Athaluri raja, Dragulf Oslo 20 +10 *10-10
Emil Grande, Nordstrand 20 +10 *10-5-5
Theodor Mohr, Vålerenga 29 +10 *10-9-5-5
August Minh Brattgjerd, OSSU 26 +10 16-*10
Julian Borg, 1911U 15 +10 *10-5
Ibrahim Samapar Hirsi, 1911U 15 +10 *10-5
Natanael Bregård, 1911U 15 +10 *10-5
Edvard Randers Sølvsberg, 1911U 15 +10 *10-5
Ola Bakke Hanisch, Dragulf Oslo USK 20 +10 *10-5-5
Henrik Nome, Nordstrand 20 +10 *10-5-5
NY Simen Slungaard Bakke, 1911U 10 +10 *10
NY Eirik Finnborud Reigstad, 1911U 10 +10 *10
NY Tomas Sagatun-Langleite, 1911U 10 +10 *10
NY Marius Holtan Rønningen, 1911U 10 +10 *10
NY Ludvig Balchen Ludvigsen, 1911U 10 +10 *10
NY Thomas Juland, 1911U 10 +10 *10
NY Hiba Joma Ali, Haougerud SF 10 +10 *10
NY Samuel Wiig, Nordstrand 10 +10 *10
NY Magnus Ekmark Vikne, 1911U 10 +10 *10
NY Arve W. Askheim, Nordstrand 10 +10 *10
NY Keshigan Sivakumar, Veitvet 10 +10 *10
NY Anton Hermansen, Kampen pBU 10 +10 *10
NY Ola Løkse, Kampen pBU 10 +10 *10
NY Aleksander Hika-Jensen, 1911U 10 +10 *10
NY Magnus Fouché Brekke, Stjernen 10 +10 *10
NY Sindre Øktedalen, 1911U 10 +10 *10
NY Sondre Husby-Øverbø, 1911U 10 +10 *10
NY Eilif Holte Speth, Nordstrand 10 +10 *10
NY Stephen Weli, 1911U 10 +10 *10
NY Astor Moe Maurstad, Dragulf Oslo 10 +10 *10
NY Liam Frøen Deely, 1911U 10 +10 *10
NY Buster Saltnes Sogn, Haugerud 10 +10 *10
NY Kristian Grabowski Nygård, Nordstrand 10 +10 *10
NY Mikkel Foss, 1911U 10 +10 *10
NY Storm Skramstad, Nordstrand 10 +10 *10
NY Jørgen Isidro Erdahl, Dragulf Oslo USK 10 +10 *10
NY Henny Seljeflot-Width, 1911U 10 +10 *10
NY Lana Zebic, Dragulf Oslo 10 +10 *10
NY Hajagini Sivakumar, Veitvet 10 +10 *10
Klasse Miniputt
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
32 +2 Frida Johanna Elsness, 1911U 55 +2 13-12-11-*10-9
39 +14 Kevin Tuan Nguyen, Dragulf Oslo 51 +10 13-12-11-*10-5
44 +18 Eirik Eikeland Furulund, Nordstrand 48 +10 16-15-*10-7
48 +21 Marius Bergen-Solvang, Stjernen 45 +10 14-11-*10-10
61 +27 August Myklebust Leopolder, 1911U 39 +10 15-14-*10
65 +30 Emilie Esther Vitenberg, 1911U 38 +10 17-11-*10
68 +33 Kasper Strålberg, Vålerenga 37 +10 12-*10-9-6
78 +23 Sjur Nygård Watne, Haugerud 34 +10 19-*10-5
88 +13 Oskar Steensen, Dragulf Oslo 30 +10 20-*10
93 +8 Marius Hjemsæter Skjelbred, 1911U 29 +10 19-*10
Benedicte Løland Fleime, 1911U 19 +10 *10-9
NY Felix Tunsjø, Dragulf Oslo 10 +10 *10
NY Louis Khoo-Thwe, Dragulf Oslo 10 +10 *10
Eeoné Pham, Nordstrand 23 +10 *10-8-5
NY Subhan Gilmessen, Vålerenga 10 +10 *10
NY Yngve Mæhle Rekdal, Nordstrand 20 +20 *20
NY Isak Brattgjerd, Dragulf Oslo 10 +10 *10
NY Mikkel Uglum Bjune, 1911U 10 +10 *10
Mikkel Steen-Utheim, Haugerud 20 +10 *10-5-5
NY Aslak Frøyen Deely, 1911U 10 +10 *10
NY Embla Holte Speth, Nordstrand 10 +10 *10
Klasse Lilleputt
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
32 +10 Albert Vogt-Østli, 1911U 50 +10 20-20-*10
39 +13 Mikkel Mellem Ulleberg, 1911U 46 +10 20-16-*10
53 +26 Aaron Pham Luong, Nordstrand 35 +10 17-*10-8
62 +29 Linnea Larre, OSSU 30 +10 20-*10
70 +31 Elias Fredrik Budde, Vålerenga 29 +10 19-*10
70 +31 Adam Wasa-Schrader, Nordstrand 29 +10 19-*10
70 +31 Ask Fjeldstad, Kampen pBU 29 +10 19-*10
74 +27 Mattis L Astad, 1911U 28 +10 18-*10
79 +22 Aksel Hellerud, 1911U 27 +10 17-*10
86 +15 Elma Selvik, 1911U 25 +10 15-*10
98 NY Livia Lindstad, Nordstrand 20 +20 *20
NY Paul Aanerud, Dragulf Oslo 10 +10 *10
NY Viktor Nygaard Løvåsen, Vålerenga 10 +10 *10
NY Jo Frønsdal Engedal, OSSU 10 +10 *10
NY Jonas Sunde Kobberdal, Nordstrand 10 +10 *10
NY Timian Martinius Månsson Solaas, Nordstrand 10 +10 *10
NY Tobias Brommeland, Nordstrand 10 +10 *10
NY Vemund Gaare Ellingsen, Haugerud 10 +10 *10
NY Kasper Sebastian Skattør, Dragulf Oslo 10 +10 *10
Klasse Kadett
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
7 +2 Armin Galesic, Haugerud 68 +10 20-20-18-*10
10 +1 Emilie Lazareva, 1911U 64 +10 19-18-17-*10
12 +5 Brynjar Bakke, Nordstrand 48 +10 20-18-*10
13 +7 Fredrik Berg Buxrud, 1911U 47 +10 20-17-*10
19 +82 Elias Horsfjord Glomnes, Dragulf Oslo 39 +20 *20-19
NY David L. Vangen, OSSU 10 +10 *10
NY Avnit-Simon Singh Anand, Haugerud 10 +10 *10
NY Viktor Trotsai, Haugerud 10 +10 *10
NY Markus Fordal, Nordstrand 10 +10 *10
Klasse Ungdom
Plass Fram Navn Poeng Økning Poengrekke (Siste merket med *
7 +94 Ashvika Thirukumar, Nordstrand 28 +10 18-*10
10 NY Sigurd Lauvås Gaure, OSSU 20 +20 *20
NY Robin Kjær, Haugerud 10 +10 *10