HovedsideRegistrer degSkriv egen meldingSkriv egen melding med lenke
Sandane BGP Mon Feb 11 Edvin Øygard
Harstadsjakken BGP Fri Feb 8 Nils-Jakob Schjelderup
Alta First Saturday Februar 2019 Sun Feb 3 Jørund Greibrokk
Kristiansand vår BGP 2019 Sun Feb 3 Nina Nes
Sandsli Barnas Grand Prix Sun Jan 27 Tom Georg Eriksen
Moss januar BGP Mon Jan 21 Hans-Inge Kongevold
Moss januar BGP Sun Jan 20 Hans-Inge Kongevold
Dragulf BGP "Norge" januar 2019 Sat Jan 19 Ellisiv Reppen
Greveløkka BGP Sun Jan 13 Trond Nerland
Klar for sesongstart 2019 Fri Jan 11 Hans-Inge Kongevold
Resultater BGP 2018 Tue Jan 8 Hans-Inge Kongevold
Dragulf god jul BGP Sun Dec 9 Hans-Inge Kongevold
Kragerø BGP Sun Dec 9 Hans-Inge Kongevold
Dragulf eye q BGP desember 2018 Sun Dec 9 Ellisiv Reppen
Hamar BGP/UGP 2018 Sat Dec 8 Geir Brobakken
Kragerø Jule BGP 2018 Sat Dec 8 Truls Jørgensen
Masfjorden Jubileums BGP/UGP 3 Sat Dec 8 Odd Helge Birkestrand
Innspurt for BGP 2018 Sat Dec 8 Hans-Inge Kongevold
Stavanger Advents BGP Mon Dec 3 Erlend Bakken Kyrkjebø
BGP Advent Søndag Sun Dec 2 Jørund Greibrokk
First saturday desember Sun Dec 2 Jørund Greibrokk
Bergen Kursavslutnings-BGP/UGP desember Sun Dec 2 Bergens Schakklubs Ungdom
Jæren BGP novembersjakk Sun Nov 25 John Breiland
Åsmarka BGP/UGP 2018 Sun Nov 25 Håkon Haugsrud
Volda BGP 4 Sat Nov 24 Ståle Refsnes
Follosjakken BGP 11 Sat Nov 24 Torbjørn Brenden
Åpent OM for jenter og kvinner 2018 Sun Nov 18 Johs. R. Kjeken
Dragulf eye q BGP november 2018 Sat Nov 17 Ellisiv Reppen
Oslomesterskapet for barn og ungdom Tue Nov 6 Arne-Birger Lund
First saturday November Mon Nov 5 Jørund Greibrokk
KM for barn og ungdom 2018 Sun Nov 4 Tor Wetle Hoem
Korsvollsjakken BGP-UGP 2018 Sat Nov 3 Johs. R. Kjeken
Masfjorden Jubileums BGP/UGP 2 Sat Nov 3 Odd Helge Birkestrand
Fra KM i Hedmark Sun Oct 28 Hans-Inge Kongevold
Fra KM i Østfold Sun Oct 28 Hans-Inge Kongevold
Kristiansand Høst BGP 2018 Sun Oct 28 Nina Nes
Kretsmesterskap for barn og unge 2018 i Akershus Mon Oct 22 Gisle Bjugn
Sandane BGP/UGP Mon Oct 22 Edvin Øygard
KM Rogland for barn og ungdom 2018 Mon Oct 22 John Breiland
KM Buskerud Sun Oct 21 Roger Løvaas
Det åpne KM 2018 i Hedmark for barn og ungdom Sun Oct 21 Erik Opseth
KM Østfold Sun Oct 21 Hans-Inge Kongevold
Kretsmesterskap Individuelt Telemark og Vestfold Sat Oct 20 Truls Jørgensen
KM Hordaland Sat Oct 20 Hans-Inge Kongevold
Dragulf eye q BGP oktober x 2018 Sat Oct 13 Ellisiv Reppen
Dragulf eye q BGP oktober 2018 Sat Oct 6 Ellisiv Reppen
First saturday oktober Sat Oct 6 Jørund Greibrokk
Volda BGP 3 Sun Sep 30 Ståle Refsnes
KM for ungdom Hordaland 2018 Sun Sep 30 Monica Lauvik Fjeldstad
Dragulf BGP september 2018 Sun Sep 23 Ellisiv Reppen