HovedsideRegistrer degSkriv egen meldingSkriv egen melding med lenke
Kristiansand Sjakklubb Ungdom BGP 1 2024 Sat Mar 2 Alf Tomas Tønnessen
Kristiansand Sjakklubb Ungdom BGP 1 2024 Sat Mar 2 Alf Tomas Tønnessen
BGP Stavange Kristne Grunnskole Sat Feb 17 Terje Holten
BGP-Molde SKU Februar 2024 Sat Feb 10 Tor Wetle Hoem
Greveløkka BGP Innlandsserien Mon Jan 22 Geir Kristian Jacobsen
Dragulf BGP Troll Sun Jan 21 Ellisiv Reppen
Åpent Oslomesterskap for Jenter 2023 Tue Jan 2 Hans-Inge Kongevold
Vestfold KM 2023 Fri Dec 15 Viggo Rustan
Dragulf BGP Gnom Tue Dec 12 Ellisiv Reppen
Kretsmesterskap Innlandet Mon Dec 11 Bjarne Gjørvad
Skagerak Energi BGP jul Sun Dec 10 Espen Lie
BGP Førjulsturnering Sun Dec 3 Kay Robert Brastad
BGP Førjulsturnering Sun Dec 3 Kay Robert Brastad
Follo BGP vitner 2023 Sat Dec 2 Torbjørn Brenden
Dragulf BGP Vampyr Thu Nov 30 Ellisiv Reppen
Dragulf BGP Vampyr Thu Nov 30 Ellisiv Reppen
Sandefjord BGP Sun Nov 26 Pål Farmen
Hønefoss BGP Sat Nov 25 Bård Ove Hoel
Hønefoss BGP Sat Nov 25 Bård Ove Hoel
Volda BGP november 2023 Sat Nov 25 Egil Arne Standal
Dragulf BGP Vampyr Thu Nov 23 Ellisiv Reppen
Fanahytten Barnas Grand Prix Tue Nov 14 Ole Valaker
Bergen Kursavslutnings-BGP/UGP november 2023 Sat Nov 11 Bergens Schakklubs Ungdom
Lillehammer BGP Sun Nov 5 Jan Magne Stubrud
KM i sjakk for barn og unge - Vestland 2023 Sun Nov 5 Monica Lauvik Fjeldstad
Alta sjakklubb ungdom BGP - første lørdag mars 2023 Sun Nov 5 Monika Ratama
Alta sjakklubb ungdom BGP - første lørdag mars 2023 Sun Nov 5 Monika Ratama
Rustad BGP/UGP Sun Oct 29 Silje Bjerke
Oslomesterskapet for barn og ungdom Sat Oct 28 Arne-Birger Lund
KM for ungdom Telemark Fri Oct 27 Espen Lie
« 70°N » Sun Oct 22 Øivind Jakobsen
KM for barn og ungdom i Akershus Sun Oct 22 Gisle Bjugn
KM for ungdom 21. oktober 2023 Sun Oct 22 Tor Wetle Hoem
KM Østfold Sat Oct 21 Hans-Inge Kongevold
Dragulf BGP Spøkelse Sat Oct 7 Ellisiv Reppen
Kristiansund Mars BGP/UGP Thu Sep 28 Tore Kristiansen
Volda BGP september 2023 Sun Sep 24 Egil Arne Standal
Dragulf BGP Kerberos Thu Sep 21 Ellisiv Reppen
Greveløkka BGP Innlandscupen Sun Sep 17 Geir Kristian Jacobsen
Kristiansand Sjakklubb Ungdom BGP 2 2023 Sat Sep 16 Alf Tomas Tønnessen
Kongsvinger lyn 2023 BGP/UGP Sun Aug 27 Sverre Johnsen
Dragulf BGP Enhjørning Fri Aug 25 Ellisiv Reppen
Dragulf BGP Fe Mon Jul 3 Ellisiv Reppen
Greveløkka sommer BGP Fri Jun 30 Geir Kristian Jacobsen
Haugaland Sommer BGP Wed Jun 28 Sjur Ferkingstad
ALTA MIDNATTSOL BGP Wed Jun 28 Monika Ratama
Deichman Nydalen 1911U BGP 2023 Sun Jun 25 Geir Nesheim
Skien utendørs BGP Sat Jun 17 Stefan Flügel
Nordnes Barnas Grand Prix (med pokal til alle!) Sun Jun 11 Ole Valaker
Gjøvik Barnas Grand Prix Sun Jun 4 Bjarne Gjørvad