Utlisting fra BGP

Spillere fra Nittedal i BGP-lista 2002

Miniputt

NavnSum*71113172326323442455463
Eirik Ihle80512128151810
Jørgen Stormyr6812571110176
Bjørnar Skog Riley5919651910
Martin Øversveen4856981055
Thor Ihle385855510
Bjørn-I Kristiansen30551055
Øivind Ihle205510
Martin Eivind Moen1055
Eivind Andresen1055
Arnfinn Øversveen1055
Aksel Strand Sefring1055
Håkon Mygland55
Andre Fagereng55
13 spillere

Lilleputt

NavnSum*71113172326323442455463
Håkon Øksnevad16517151318152020102017
Jon-M Kristiansen62714101516
Anders Farner1313
Tom Andre H Mygland55
4 spillere
Turnering nummer (som over spilllerne) Turnering
7Korsvollsjakken I
11NTG Barnas påske-GP
13Moss BGP/UGP
17Nordstrand
23OSSU Juni-BGP
26Stjernetreffen 2002
32Kringsjåsjakken
34Nittedal
42Bærum og Asker BGP
45KM Akershus
54Stomperudsjakken
63Korsvollsjakken

Totalt 17 spillere. ,1,jenter/,16, gutter

*Summen av BGP-poeng. I sammendraget teller bare summen av de fem beste resultatene.

Mer informasjon om programmet her. Send kommentarer hit